GRANULDISK

GRANULDISK LOGO

GRANULDISK_coskoro
Mnoho spoločností vysvetľuje ich úspech tým, že sa môže pochváliť veľkými inováciami a veľkými stratégiami. Technológia umývania potu GRANULDISK skutočne priniesla revolúciu v umývaní. Ale môžeme tiež hrdo povedať, že kľúčom k úspechu je niečo veľmi malé.

3 milimetre, presne. Pretože malé modré granule sú to, čo nás odlišuje bežné umývačky riadu od všetkých ostatných.

 

BEZ PREDUMÝVANIA

Brilantne čisté gastronádoby a riad so zodpovedným využívaním zdrojov. Granulová technológia je výsledkom viac ako 30-ročných skúseností s umývaním v spojení s nepretržitým vývojom produktu. Integrovaná v rámci našich riešení udržateľného umývania vedie k nižším prevádzkovým nákladom, lepšiemu pracovnému toku a všeobecne organizovanejšej prevádzke

 

 

Systémy na umývanie riadu GRANULDISK vyhovujú normám a normám pre priemysel, ktoré vydáva DIN (Deutsches Institut für Normung - Nemecký inštitút pre normalizáciu) a NSF (National Sanitation Foundation). GRANULDISK umývacie roztoky používajú vysoké teploty na to, aby zaručili hygienicky čistý umývací prístroj namiesto predávkovania drsnými a korozívnymi chemikáliami. Zabezpečením primeranej povrchovej teploty umývaných predmetov optimalizovaným cyklom oplachovania dodáme ekologickejšiu práčovňu, ktorá poskytuje čistejšie prostredie - vo vašej prevádzke a mimo nej.

 

Viac informácií Vám poskytne naše obchodné oddelenie.

PRIHLÁS SA NA NEWSLETTER        Visual CAPTCHA