PREZENTÁCIA FRIMA

FRIMA121

Gastma vám ponúka možnosť osobne sa zoznámiť a naživo si vyskúšať varenie v revolučnej multifunkčnej panvici FRIMA s dotykovým ovládaním.

 FRIMA Vám zabezpečí:
- 70 % úsporu vody,
- 40 % úspory elektrickej energie,
- 30 % úsporu priestoru,
- 10 % úsporu potravín.

 
Rezervujte si miesto ešte dnes vyplnením prihlášky na prezentáciu. 

Odporúčame zúčastniť sa aj Živého varenia s konvektomatom, v kombinácii s ktorým môžete docieliť nepredstaviteľné množstvo práce v dokonalej kvalite a s veľkými úsporami. Prezentácia je bezplatná a nezáväzná.

Tešíme sa na Vás!

***

Individuálne sa podľa dohody ku prezentácii pripoja:

WINTERHALTER

Umývačky Winterhalter Vám potvrdia svoju reputáciu vďaka dokonalému výsledku umývania, maximálnej účinnosti, dobre premysleného hygienického konceptu a jednoduchej obsluhe. Portfólio umývačiek Winterhalter siaha od umývačiek podstolových, priechodných a umývačiek na kuchynský riad po umývačky pásové a umývačky s automatickým posuvom košov, kde použité technológie umývania riadu spĺňajú náročné požiadavky profesionálnych kuchýň.

ROBOT-COUPE

Zo širokého sortimentu ROBOT-COUPE si určite vyberiete svoje – krájač zeleniny, kombinované roboty, mixéry, kutre, blixery®, odstredivky... Spoľahlivý pomocník pre kulinársku prípravu, ktorý spĺňa vysoké požiadavky na výkon, bezpečnosť, ergonómiu, hygienu aj dizajn.
 

 

 

 

 

 

 

 

08.04.2020

STREDA

14:00

12.05.2020

UTOROK

14:00

09.06.2020

UTOROK

14:00

 

Prihláška na prezentáciu

POZNÁMKA

Zápis

Visual CAPTCHA
Overovací kód

PRIHLÁS SA NA NEWSLETTER        Visual CAPTCHA