ŽIVÉ VARENIE

Prezentácia

 
|
Bezplatné. Nezáväzné. Autentické.

 

PREZENTÁCIA
MULTIFUNKČNÁ
PANVICA FRIMA
08.04.2020


Reštaurácia u Šuhaja
Dénešova 1159/10, 040
23 Košice
Začiatok prezentácie
14:00

PREZENTÁCIA
RATIONAL
KONVEKTOMAT
22.04.2020


Reštaurácia u Šuhaja
Dénešova 1159/10, 040
23 Košice
Začiatok prezentácie
14:00


PREZENTÁCIA
FRIGO
KONVEKTOMAT
27.05.2020


Reštaurácia u Šuhaja
Dénešova 1159/10, 040
23 Košice
Začiatok prezentácie
14:00
 


PRIPRAVUJTE JEDLÁ VÝNOSNE

Efektivita varenia a príprava stravy je dnes vysoko ovplyvnená použitím správnej technológie. Vybrať si z ponuky, ktorú trh ponúka môže byť pre zákazníkov otázka aj niekoľkých mesiacov. Na to aby ste sa mohli veľmi rýchlo zorientovať s vybrať si napr. efektívne multifunkčné zariadenia pravidelne usporadúvame Živé varenie s profesionálnymi kuchármi Rational.  

Na živom varení sa sami presvedčíte, že tieto moderné technológie šetria množstvo hodín práce kuchárom tým, že za nich navrhnú, nastavia a rýchle dohliadnu na každú tepelnú úpravu surovín, pre kvalitné dokončenie celkovej úpravy. 

Je dôležité preto vedieť s nimi riadne zaobchádzať, vedieť im rozumieť a spolupracovať s nimi tak, aby efektivita práce bola čo najlepšia a príprava jedál bola čo najkvalitnejšia. 

 

Chcem viac info telefonicky +421 903 640 120

 

Výhodou týchto Živých varení je možnosť komunikácie priamo s kuchárom, ktorí dostávajú priame otázky na rôzne témy, ako sú postupy pri varení, množstvá surovín pre určité kapacity jedál, rýchlosť a logistika v kuchyni, množstvo a kvalifikáciu kuchárov atď. 

Tieto otázky sú priamo zodpovedané pre všetkých zúčastnených a každý dostáva celú sadu informácii, aby si vedel urobiť kompletnú predstavu o fungovaní modernej verzie ich kuchyne do budúcna. 
 

BUĎTE PRI TOM OD PRÍPRAVY SUROVÍN AŽ PO KVALITNÉ JEDLO

 

Profesionáli 

Špeciálne zaškolený kuchári 

predvedú na živom varení efektívne varenie jedál na zariadeniach Rational a Retigo v príjemnom prostredí nášho školiaceho centra. 

Zo surovín, ktoré sú bežne dostupné pripraví niekoľko jedál. V reálnom čase a za prítomnosti účastníkov živého varenia pripraví jedlo od počiatočných prác až po konečný
 
produkt - kvalitné jedlo v krátkom čase, s pomocou využitia všetkých funkcii technológie Rational alebo Retigo.

 

Chcem si rezervovať miesto


 

KONVEKTOMATY RATIONAL   Ukážeme vám inteligentné postupy

Dozviete sa tipy a návody ako variť efektívne od profesionálnych kuchárov školených priamo u výrobcov  Rational a Retigo.

Všetky vynikajúce výsledky ich práce boli zaznamenané do softwaru  týchto strojov. V dnešnej dobe sa rozvíja spolupráca týchto kuchárov s kuchármi z celého sveta, ktorí posielajú a testujú svoje recepty. Po kontrole receptu sú automaticky pridané do zoznamu štandardných receptov a využívať to môže akýkoľvek kuchár, ktorému sa to zapáči a chce to ponúknuť svojim hosťom.
 
Predvedieme vám efektívne možnosti ako za krátky čas a vo vysokej kvalite na použiť zariadenie ako fritézu, varič cestovín, opekaciu platňu, dvojplášťový kotol a panvicu.
 

 

 

RATIONAL FRIMA VarioCooking CenterPanvica Rational Frima VarioCooking Center varí 4 krát rýchlejšie ako štandardné panvice s úsporou až 40% energie.


 
Šetrenie času a energie je na mieste. Multifunkčná panvica FRIMA spotrebuje podstatne menej energie. Pri varení v podmienkach gastro kuchýň potrebuje až o 40% energie menej oproti iným zariadeniam pri 4 krát vyššej rýchlosti varenia a kvalitnejšom varení . Tento údaj v praxi odstavuje z prevádzky väčšinu štandardných jednoúčelových zariadení v kuchyni. 

 

 
Živé varenie dáva každému účastníkovi príležitosť byť súčasťou varenia s podporou a pomocou skutočných profesionálov. 

 

Varenie v konvektomate

Do konvektomatu zadáme len požadovaný výsledok hotového jedla a o všetko ostatné sa postará stroj, ktorý komunikuje. Presvedčíte sa sami o efektivite a akou je dnes možné pracovať v gastro prevádzkach.
 


Referencie účastníka živého varenia

 | „Živé varenie bola pre mňa nesmierna inšpirácia. Odporúčam všetkým tým, ktorí chcú variť maximálne efektívne a so ziskom.“


 

Naše živé varenia sú predvádzané tak, aby účastník mohol vidieť tieto technologické úpravy od úplného začiatku až po kvalitné jedlo, ktoré sám ochutná.

Živé varene je bez poplatku s možnosťou prihlásiť sa opakovane, čo je obrovská výhoda pre postupné doškolenie ďalšieho personálu v reštaurácie, kantíny,  veľkokuchyne, alebo výrobe.

Personál dostáva aj tel. číslo pre hot line službu, s ktorou môže komunikovať aj po tomto varení, priamo už vo svojej prevádzke.

Varenia realizujeme min. raz do mesiaca a zabezpečiť si účasť spočíva len v zaregistrovaní sa na našom webe. Varenie  trvá približne 3 hodiny po ktorých budete mať kompletné informácie o modernom varení.
 

Chcem sa zúčastniť živého varenia

Prihláška na prezentáciu

POZNÁMKA

Zápis

Visual CAPTCHA
Overovací kód

PRIHLÁS SA NA NEWSLETTER        Visual CAPTCHA